O Sesjach

Wybierz profesjonalizm i doświadczenie.
Zalety sesji w naszym studio:

Miła atmosfera

Przyjazna, spokojna atmosfera w połączeniu z profesjonalnym podejściem, to klucz do udanych zdjęć. Pomożemy Ci także w pozowaniu 🙂

Zapraszamy całą Rodzinę

Pokażemy nie tylko Wasze piękne portrety, ale upamiętnimy również wyjątkowe relacje pomiędzy Wami, wspólne zabawy, radość bycia razem.

Profesjonalnie wyposażone studio

Daje nieosiągalne w innych warunkach możliwości oświetleniowe. Umożliwia również sprawne i komfortowe przeprowadzenie sesji, bez względu na pogodę.

Szeroki wybór akcesoriów

W studio czekają na Ciebie stroje i akcesoria, które umożliwią stworzenie wspaniałych aranżacji i stylizacji. Więcej na tan temat przeczytasz poniżej.

Makijaż

Przyszłym Mamom proponujemy wykonanie na miejscu makijażu fotograficznego, który podkreśli urodę i dostosowany będzie do potrzeb wykonania sesji zdjęciowej.

Profesjonalny retusz

Wybrane zdjęcia poddamy profesjonalnemu retuszowi, w którym uwzględnimy Twoje upodobania. Możemy skorygować m.in. cerę, sylwetkę,w stopniu odpowiadający m Twojej wizji.

W czasie sesji skorzystaj ze strojów i akcesoriów dostępnych u nas w studio:

  • pięknych sukni ciążowych, chust, akcesoriów i gadżetów do sesji ciążowych - pozwolą Ci one poczuć się wspaniale i wyjątkowo
  • dużego wyboru eleganckich i przepięknych sukienek i akcesoriów dla dziewczynek w różnym wieku - dzięki nim poczują się one jak prawdziwe księżniczki 🙂
  • wielu stylizacji dla maluszków - noworodków i niemowlaczków - osłonek na pieluszki, czapeczek, opasek, tutu, owijek, szali, kocyków, koszy... - czyli wszystkiego czego potrzebujemy do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć w czasie pierwszych sesji Twojego dziecka
  • dużego zbioru akcesoriów, gadżetów, zabawek...

Przygotowanie do sesji:

 

Dobry humor

Najważniejszym co należy przygotować na sesję jest dobry humor 🙂

Wypoczynek

Aby sesja zdjęciowa przyniosła najlepszy efekt, dobrze jest także być wypoczętym, gdyż zmęczenie niestety bywa na zdjęciach widoczne.

czas

Kolejnym elementem jest czas: dobrze jest tak zaplanować swoje zajęcia, aby nie spieszyć się zarówno na samą sesję jak i po niej. Pozwoli na uniknięcie zbędnego pośpiechu i umożliwi to na uzyskanie spokojnej i twórczej atmosfery.

 

Przygotowaliśmy specjalny pakiet powitalny w postaci szczegółowych porad i wskazówek, który wysyłamy przed sesją na podany adres e-mail. Wykorzystanie tych informacji znacznie ułatwi osiągnięcie naszego wspólnego celu: profesjonalnych i pięknych zdjęć.