Zmiany w funkcjonowaniu studio

W trosce o naszych klientów oraz w celu zapewnienia największego poziomu bezpieczeństwa związanego z sesjami fotograficznymi, wprowadziliśmy szereg działań prewencyjnych.

Pełna dezynfekcja studia oraz akcesoriów po każdej sesji oraz dostępność środków odkażających to najważniejsze z nich.

Jak dbamy o bezpieczenstwo

1. Studio i akcesoria:
- Po każdej sesji nasze studio poddajemy wyjaławianiu lampami UV-C (używamy technologii stosowanej w szpitalach, gabinetach zabiegowych, technologii produkcji żywności) oraz środkami dezynfekującymi.
- W studio i toalecie udostępniamy preparaty odkażające do rąk.

2. W czasie sesji studyjnych pracujemy w maseczkach. Jesteśmy zaszczepieni.

3. Terminy sesji oraz Państwa stan zdrowia
Jeżeli mają Państwo zarezerwowany termin, a jednocześnie podejrzenia odnośnie swojego aktualnego stanu zdrowia, prosimy o informację. Będziemy szukać innego, dogodnego terminu, gdy będą już Państwo mieli pewność, że są w pełni zdrowi.
Zmiana terminu umówionej sesji, nie wiąże się u nas z żadnymi dodatkowymi kosztami - jesteśmy wdzięczni za Państwa odpowiedzialność.
Prosimy o nie dążenie do wykonania sesji za wszelką cenę, nawet jeśli objawy infekcji wystąpią w ostatniej chwili. Prosimy o kontakt, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć dla Państwa dogodny termin, gdy będą Państwo w pełni zdrowia i sił.
Jednocześnie informujemy, że w trosce o innych klientów oraz nas samych, w przypadku osób z objawami choroby czy przeziębienia sesji nie przeprowadzamy.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.