O sesjach


Ciążowa sesja fotograficzna w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy przyszłe Mamy na studyjną sesję zdjęciową. Możesz mieć wspaniałą pamiątkę tych niepowtarzalnych chwil.


Sesja fotograficzna w naszym studio to przede wszystkim:
- piękne zdjęcia ciążowe
- miła, spokojna i przyjazna atmosfera
- doświadczenie i profesjonalne podejście
- niska cena za zdjęcia w studio
- możliwość dodatkowego poprawiania rzeczywistości (Photoshop) :) - dostępne w czasie sesji piękne suknie ciążowe zaprojektowane i wykonane na nasze zamówienie, a także chusty i inne akcesoria.


Dodatkowe opcje:
- w sesji może wziąć udział także przyszły Tata lub Rodzeństwo. I to nie tylko jako wsparcie, ale aktywnie jako partner do wspólnych zdjęć. Bez dodatkowych opłat!
- sesja może być prezentem, to znaczy że przyszła Mama może dostać opłacony voucher upominkowy na sesję. Kliknij, aby dowiedziec się więcej...


PrzyjdŸ do nas także na sesję noworodkową lub rodzinną :)
- mamy dostępnych wiele strojów, akcesoriów, zabawek
- pracujemy w spokojnej, przyjaznej atmosfarze, dostosowując się do potrzeb i zainteresowań dzieci w każdym wieku - od noworodka po nastolatka i mamy w tym wieloletnie doświadczenie
- pomagamy uwiecznić Wam najwspanialsze, a szybko uciekające chwile, pokazujšc Wasze rodzinne uczucia, relacje i zabawyJuż teraz zadzwoń lub napisz maila. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i oczywiście zarezerwujemy dla Ciebie termin sesji.Przygotowanie do sesji.

Najważniejszym co należy przygotować na sesję jest dobry humor :)

Aby sesja zdjęciowa przyniosła najlepszy efekt, dobrze jest także być wypoczętym, gdyż zmęczenie niestety bywa na zdjęciach widoczne.

Kolejnym elementem jest czas: dobrze jest tak zaplanować swoje zajęcia, aby nie spieszyć się zarówno na samą sesję jak i po niej. Pozwoli na uniknięcie zbędnego pośpiechu i umożliwi to na uzyskanie spokojnej i twórczej atmosfery.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny pakiet powitalny w postaci szczegółowych porad i wskazówek, który wysyłamy przed sesją na podany adres e-mail. Wykorzystanie tych informacji znacznie ułatwi osiągnięcie naszego wspólnego celu: profesjonalnych i pięknych zdjęć.


Copyright © ZEE 2009-2018


Sesja portretowa, zdjęcia biznesowe Warszawa