O nas


Nasze profesjonalnie wyposażone studio zdjęciowe mieści się w Warszawie na Bemowie, w pobliżu skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich i ul. Radiowej.

Realizujemy indywidualne sesje zdjęciowe, w tym:
- ciążowe
- rodzinne
- dziecięce
- portretowe
- okolicznościowe
- biznesowe

Przede wszystkim zależy nam, aby nasze zdjęcia odróżniały się pozytywnie na tle zalewu średniej jakości jaka obecnie zdominowała rynek. Nie jest naszym celem wykonywanie seryjnych "fotek" jakie można uzyskać w przeciętnym zakładzie fotograficznym. Celem naszych indywidualnych sesji zdjęciowych jest uzyskanie zdjęć które pozujący może z dumą pokazywać a my możemy firmować naszą nazwą.

Dla wzmocnienia efektu jaki uzyskujemy w warunkach studyjnych, wybrane zdjęcia poddajemy obróbce technikami komputerowymi, znanymi z pism modowych i reklam.

Nasze pełne portfolio można obejrzeć w naszym biurze. Zapraszamy do nas serdecznie. Prosimy o wcześniejszy kontakt celem ustalenia terminu spotkania, który z jednej strony będzie dla Państwa dogodny a z naszej strony nie będzie kolidował z innymi realizowanymi pracami.


Dane firmy:
ZEE
Ul. Hery 68a
01-497 Warszawa

REGON: 142112128
Konto: 13 1140 2004 0000 3102 6614 0047
            (BRE Bank SA, WBE mBank)Prosimy o wcześniejsze ustalanie terminów wizyt.

Już teraz zadzwoń lub napisz maila. Chętnie udzielimy wszelkich informacji i oczywiście zarezerwujemy dla Ciebie termin sesji.


Copyright © ZEE 2009-2019


Sesja portretowa, zdjęcia biznesowe Warszawa